TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-

Viko Anahtar ve Priz

Viko Anahtar ve Priz 

Priz ve anahtarlar, elektrik enerjisiyle çalışan cihazları şebeke enerjisine bağlamak için kullanılan araçlardır. Viko anahtar modelleri ve priz çeşitleri, modern tasarımı ve tasarruf sağlayan seçeneklerle bu kategoride dikkat çeken ürünlerin başında gelmektedir. 
Ev ve ofis dekorasyonlarında; modern tasarım, teknoloji ve tasarrufu yakalama fırsatını aynı anda sağlayan Viko anahtar ve priz, kullanıcıya birçok alternatif sunuyor. Bu sebeple Viko, elektrik alanındaki kategorilerin en çok tercih edilen markalarından biridir. Uzun süre dayanıklılık sayesinde insan ve doğa dostu deneyim sağlayan marka; anahtar ve prizin yanı sıra; aydınlatma, şalter, sigorta kutusu, sayaç gibi farklı kategorilerde de adını duyuruyor.

Viko Anahtar ve Priz Çeşitleri Nelerdir? 

Firmamızın size sunduğu geniş ürün yelpazesinin içerisinde; tasarruf, teknoloji ve çağı yakalayan modern tasarımı bir arada bulabileceğiniz Viko marka ürünler vardır. Uygun fiyat ve çeşitli ürün alternatifi sunan Viko elektrik prizi modelleri;
 • Viko Topraklı Priz
 • Çocuk korumalı 
 • Kapaklı
 • Viko Tekli Priz
 • Karre 
 • Viko gri priz gibi ürünler başta olmak üzere onlarca çeşit priz mevcuttur.
Stabil elektrik akımına ihtiyaç olan alanlarda Viko priz modelleri arasında topraklıları tercih ederken; çocuk korumalı veya kapaklılar evinizdeki güvenliğin sağlanması açısından daha iyi bir alternatiftir. Örneğin, Viko Karre priz; evinizde oluşabilecek herhangi bir kısa devre ya da elektrik kaçağı gibi durumları önleyecek özelliklere sahiptir. Günlük hayatta sıklıkla kullanılan; buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makineleri gibi aletlerde topraklanma yapılması gerekir. Bu gibi beyaz eşyalarınız için Viko Karre priz kullanabilirsiniz. Böylelikle kendi güvenliğinizi sağlarken sıkça kullandığınız beyaz eşyalarınızın da kullanım ömrünü artırmış olursunuz. 
Gri priz Viko, dekorasyonların eşsiz bir parçası olarak evinizdeki yerini alacaktır. Bununla birlikte elektrikli ürünler alanında birçok alternatif sunan markanın anahtar modellerinden bazıları ise;
 • Komütatör
 • 4’lü Anahtar Viko
 • Viko Karre Anahtar
 • Viko Tekli Anahtar
 • Viko İkili Anahtar
 • Zil Anahtarı ve
 • Vavien olarak sıralanabilir. 
Komütatör anahtarlar sayesinde iki ya da daha fazla lamba aynı noktadan açılıp kapanır. Aynı zamanda her birini ayrı kontrol etmek, mümkündür. 
Zil anahtarları, iki ya da daha fazla lambayı aynı anda açmaya yaramaktadır. Vavien ise bir ya da birden faza lambayı (alıcıyı) iki ayrı yerden aynı veya farklı zamanlarda yakıp söndüren anahtar çeşidine verilen isimdir.

Viko Anahtar ve Priz Fiyatları Nelerdir? 

Viko priz fiyatları, tercih ettiğiniz modele göre değişiklik gösterir. Geniş ürün yelpazesine sahip mağazamızdan alacağınız anahtar veya prizin; kullanım amacı, tasarımı, sahip olduğu teknolojik özellikler gibi değişkenler fiyatın belirlenmesindeki en önemli faktörlerdir. Viko priz fiyat konusunu incelediğinizde emniyetli modeller diğer ürünlere göre daha pahalıdır. Aynı zamanda Viko topraklı priz fiyatları diğer çeşitlere göre değişir. 
Viko anahtar fiyatları için güvenli alışveriş garantisiyle mağazamızdan veya 7/24 hizmetinizde olan online adresimizden ulaşmanız mümkündür. Vira Elektrik’te priz ve anahtarlar içinde geniş ürün seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.  

Viko Anahtar ve Priz Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Anahtar ve priz seçimi, ev ve ofis dekorasyonlarının önemli bir parçası olmasının yanı sıra; kullanım amacına uygunsa hayat kalitenizi artıran etmenlerden biridir. Bununla beraber doğru seçimi elektronik cihazlarınızın ömrünü uzatmaya yarar. Ancak priz anahtar Viko satın alırken dikkat etmeniz gereken birkaç unsur vardır. Bunları aşağıdaki şekilde sıralamak mümkündür:
 • İlk olarak Viko priz veya anahtarınızın hangisi olması gerektiğine karar vermeden önce alacağınız ürünü kullanacağınız alanı belirlemek çok önemlidir. Örneğin, kullanım alanınız ev veya okul gibi bebeklerin ve küçük çocukların bulunabileceği bir yerse tercihiniz mutlaka Viko’nun çocuk emniyetli priz çeşidi olmalıdır. Viko’nun bu ürünündeki delikler ancak fişin iki iletkeni aynı anda bağlandığında açılabilir. Böylece çocuğunuzun evdeki güvenliğini koruma altına alır.
 • Modern dekorasyonunuzu tamamlamak için tercih edeceğiniz prizler, evinizdeki kullanım alanına göre özelleşebilir. Ev ve ofis dekorasyonlarının bir parçası olan anahtarlarınızda renk ve model seçimi oldukça önemlidir. Çağı yakalayan tasarımlarıyla “Gri” veya “Karre” Viko modelleri evinizin dekorasyonuna sıra dışı bir hava katar. Viko’nun renkli, tekli veya çoklu prizlerini kapalı ortam tasarımlarının vazgeçilmez bir parçası olarak kullanabilirsiniz.
 • Ev, iş, ofis gibi mekanlarda kimi zaman birden çok cihazı aynı anda şarj etmeniz gerekebilir. Bu gibi anlarda Viko multi-let 3’lü priz kurtarıcılarınızdan biridir. Üstelik elektronik cihazlarınızın ömrünü uzatmaya yarayan topraklı modelleri de tercih edebilirsiniz.
 • Viko’nun topraklı prizlerini kullanmak, herhangi bir ek elektrik veya kaçak durumunda akımı toprağa yönlendirmeye yarar. Viko Karre bu gibi ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz modellerden yalnızca bir tanesidir.
 • Banyo, mutfak ve lavabo gibi su bulunan iç mekanlarda prizin sıvıyla temasını mümkün olduğunca engellemek için Viko’nun kapaklı modellerinden birini tercih etmeniz güvenliğiniz açısından önemlidir.
 • Yüksek enerji kullanımı, minimize etmek istiyor ve doğa dostu tüketim seçenekleri arıyorsanız Viko’nun tasarruflu priz modellerini deneyebilirsiniz. Tasarruflu prizler, elektrik kullanımını düşürür.
Yukarıdakilere dikkat ederek aldığınız Viko anahtar priz ile hem tasarruf sağlayacak hem de daha sağlıklı ürünlere erişebileceksiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Viko Ürünleri Kaliteli mi?

Türkiye merkezli Viko markasının ürünleri, fiyat performans açısından oldukça verimlidir. Uzun vadede Viko’nun ürünleri sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. 

Viko Karre Priz Nedir?

Viko Karre priz ürünü, topraklı priz türüdür. Bu sayede kısa devre ya da elektrik kaçağı gibi durumların meydana gelmesine engel olur. Güvenli bir kullanım olanağı sağlar. 

En Çok Satan Viko Priz Modelleri Hangileridir?

Viko Karre, Viko Multi-led ve çocuk korumalı priz modelleri kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir.
Yükleniyor...