TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Spot Lamba

Spot Lamba Nedir?

Spot lamba ürünleri mekanları aydınlatma amaçlı olarak kullanılır. Bunun yanı sıra yaşam ve çalışma alanlarınızda şık dekorasyonlar yaratmanıza da imkan verir. Özellikle tavan spot lamba modelleri mekanlarınızda fazla yer işgal etmeden göz alıcı bir ışıklandırma düzenlemesine izin verir. Bu durum dekorasyon için sıklıkla tercih edilmelerinin de ana sebeplerinden bir tanesidir. Kafelerde, sinema salonlarında, spor merkezlerinde ya da evlerinizde kullanabileceğiniz tavan spot lambalarla son derece estetik ve ferah bir görüntü oluşturabilirsiniz.
Vira Elektrik olarak çok sayıda spot lamba çeşitleri ile müşterilerimize en uygun alternatifleri sunmaktayız. Bu alternatifleri hazırlarken birinci önceliğimiz yüksek kalite standartlarına sahip ürünleri uygun fiyatlarla sunabilmektir. Böylece uzun ömürlü ürünlere bütçe dostu fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Farklı spot lamba modelleri hakkında bilgi edinmek ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü satın almak için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Spot Lamba Çeşitleri Nelerdir?

Spot lamba modelleri farklı mekan türleri için hayal ettiğiniz aydınlatma tipini yaratmanıza imkan verir. İhtiyaçlarınıza göre tercih edebileceğiniz çok sayıda spot ışık çeşidi vardır. Modeller, aydınlatma gücüne göre farklı sınıflara ayrılabildikleri gibi dış görünümlerine ve ışık renklerine göre de çeşitlenmektedirler. Vira Elektrik’in ürün yelpazesinde de birçok farklı opsiyon bulunmaktadır. Kullanıcıların en çok tercih ettiği tavan spot modelleri ise aşağıda sıralanmıştır:
 • 1.5W ve 6W Spot Lambalar,
 • Beyaz Renkli, Günışığı Renkli, Çift Renkli ve Kırmızı Renkli Spot Lambalar,
 • 3 Fonksiyonlu Spot Lambalar,
 • İkili Spot Lambalar,
 • Kare Spot Lambalar.
Eğer hangi spot aydınlatma ürününü tercih edeceğinize karar veremiyorsanız öncelikle kullanacağınız alanı belirleyerek seçeneklerinizi daraltabilirsiniz. 
Örneğin; ev ortamında kullanacağız ürünler için çok yüksek Watt gücüne ihtiyaç duymazsınız. Bu nedenle yüksek güç tüketen ürünleri seçenekleriniz arasından çıkarabilirsiniz. Ayrıca günışığı renkli spot lamba modelleri diğerlerinden daha sıcak bir ışıklandırma sağlar. Böylece ev ortamlarında daha yaygın olarak tercih edilirler. Bunun yanı sıra çok fonksiyonlu ya da iki renkli spot lambaları da kafe ve restoranlar gibi iş yerlerinde tercih edebilirsiniz. Daha hareketli ışıklandırmalar bu tarz alanlar için uygun olacaktır. İhtiyaçlarınıza ve mekanlarınıza göre seçim yaparak beklentilerinizi karşılayan ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Spot Lamba Fiyatları Nelerdir?

Ev ve iş yerlerinde kullanmak üzere spot lamba ürünlerini tercih edecek müşteriler için fiyat konusu da önem taşır. Kullanıcılar; alacağı ürünün hem dayanıklı ve kaliteli hem de uygun fiyatlı olmasını talep eder. Vira Elektrik olarak bu noktada devreye girerek sizlere önemsediğiniz nitelikleri karşılayabilecek ürünleri erişilebilir fiyatlarla sunuyoruz. Web sitemiz üzerinden fiyat performans açısından oldukça başarılı olan spot lamba ürünlerine ulaşabilir ve alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Spot lamba fiyatları konusunda merak edilen noktalardan bir tanesi, geçerli olan fiyatların hangi kriterlere göre belirlendiğidir. Bu noktada çok sayıda faktörün spot ışık fiyatları üzerinde etkili olduğu söylenebilir. Sözü geçen etkenlerden bazıları şunlardır:
 • Kaç Watt gücünde olduğu,
 • Fiziksel özellikleri (tekli lamba, ikili lamba, vs.),
 • Ürünün ışığının rengi,
 • Lambanın fonksiyonları (renk değiştirebilen lambalar, çift renkli lambalar, vs.),
 • Nasıl monte edileceği ve kurulum kolaylıkları,
 • Marka değeri.
Yukarıda listelenen faktörlerin her biri spot fiyatları belirlenirken önemli roller oynar. Örneğin; spot lambanın marka değeri fiyatı büyük ölçüde etkilemektedir. Çünkü hemen hemen her üründe olduğu gibi spot lambalarda da belirli markalar diğerlerine kıyasla daha kaliteli ve uzun ömürlü cihazlar üretebilmektedirler.

Spot Lamba Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Vira Elektrik sunduğu çok sayıda alternatif sayesinde geniş bir ürün yelpazesi oluşturmuştur. Eğer bu alternatifler arasından hangisini tercih edeceğinize karar veremiyorsanız birkaç noktaya dikkat ederek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Bunun için öncelikle ihtiyaçlarınızın neler olduğunu belirlemelisiniz. 
Sizin için hoş bir görünüm elde etmek aydınlatma gücünden daha önemliyse çok fonksiyonlu ya da çift renkli spot LED tavan lambalar arasından seçim yapabilirsiniz. Güçlü bir aydınlatma sağlayabilmek daha önemliyse yüksek Watt gücüne sahip ürünler arasından seçim yapmanız daha doğru olacaktır. Bunun yanı sıra kaliteli bir spot lamba için belirleyici olan diğer kriterler de şunlardır:
 • Ürünün yapımında kullanılan malzemenin kalitesi,
 • Ürünün markası,
 • Dış görünümü,
 • Ne kadar elektrik yakacağı,
 • Fiyat performans oranı.
Eğer bu kriterlerin tamamını karşılayabilen bir ürün arıyorsanız; Vira Elektrik’in sizlere en ideal seçenekleri sunacağından emin olabilirsiniz. Üstelik Vira Elektrik kataloglarında yer alan spot aydınlatma ürünleri son derece doğa dostu olmalarıyla da ön plana çıkmaktadır. Enerji tasarrufu konusunda başarı sağlayarak verimli tüketim gerçekleştirirler. Ürünlerin az elektrik yakmalarının sebebi de budur. Hem bütçe dostu hem de uzun ömürlü spot lamba ürünlerine sahip olmak istiyorsanız daha fazla beklemeden alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

LED Spot Lamba Nedir?

LED spot lambalarda alüminyum bir zemine dizilmiş çip modüller yer alır. Bu çipler LED teknolojisi ile üretilir ve bulunduğunuz mekanları homojen bir şekilde aydınlatabilmeyi sağlar. Aynı zamanda iç yapılarında bulunan difüzör sistemi de ışığın tek bir odak noktasına değil, genele yayılmasını sağlar.

Spot Lamba Kaç Watt Olmalı?

Spot ışık ürünleri çoğu zaman tavan aydınlatmak için kullanılır. Ayrıca birkaç spot lamba bir arada tercih edildiğinden dolayı çok yüksek güce ihtiyaç duyulmaz. Ortalama 6W size yeterli olacak olsa da daha büyük alanlar için 12W’a kadar tercih edebilirsiniz.

Spot Lambalar Çok Elektrik Yakar mı?

Spot lambaların sık tercih edilmesinin sebeplerinden bir tanesi normal lambalara kıyasla daha az enerji tüketmeleridir. Bu nedenle yalnızca çevre dostu olmakla kalmayıp aynı zamanda az elektrik yakarlar.
Yükleniyor...