TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Günsan Anahtar ve Priz

Günsan Anahtar ve Priz

Anahtar ve prizler, elektrik sistemlerinde enerjinin cihazlara aktarılması sürecinde vazgeçilmez parçalar arasında yer alır. Bu ürünler, kaliteli ve nitelikli bir şekilde üretilmediği takdirde elektrikten kaynaklanan kaza ve yaralanmalara yol açabilir. Dolayısıyla eviniz ve iş yeriniz için priz ve anahtar temin ederken dikkatli bir seçim yapmalısınız. Bu noktada Günsan anahtar priz seçenekleri mutlaka değerlendirmeniz gereken markalar arasındadır.
Günsan anahtar ve prizleri, 30 yıllık yerel bir yolculuğun ardından uluslararası şirkete katılarak dünya çapında müşterilere sunulan firma haline gelmiştir. Dolayısıyla Günsan priz seçenekleri, kullanıcı deneyimini ön planda tutan müşteri dostu ürünlere sahiptir. Evinizin elektrikli aksam ihtiyaçlarını karşılayacak birçok ürün, Vira Elektrik kategorilerinde yer alır. Dolayısıyla seçkin Günsan ürünlerini bünyemizdeki geniş ürün yelpazemizden yararlanarak satın almanız mümkündür.

Günsan Anahtar ve Priz Çeşitleri Nelerdir? 

Günsan ürünleri, oldukça geniş ve kullanıcının arzusuna göre seçebileceği bir ürün skalasına sahiptir. Böylece evinize veya iş yerinize kendi zevkinize ve ihtiyaçlarınıza göre en uygun anahtar ve prizi elde edebilirsiniz. Başlıca tercih edilen Günsan anahtar priz çeşitleri şunlardır:
  • Beyaz 3’lü Yatay Setler: 3’lü setler temel olarak topraklı priz çeşitlerini barındırır. Bununla beraber Nümeris (Telefon) girişi, Cat6 data prizi ve uydu girişi gibi 2 adet tercihe bağlı priz seçeneği bulunur. Bu ürünleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda değerlendirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. 
  • Beyaz 2’li Dikey Setler:Günsan Visage 2’li dikey setler, temel olarak bir adet topraklı priz barındırır. İkincil alanını yine topraklı priz ya da lamba anahtarı olarak kullanım amacınıza göre belirleyebilirsiniz.
  • Dimmer Anahtar 1000va: Günsan dimmer anahtarları, aydınlatma sistemlerinde lambaya gidecek akımı belirlemenizi ve ışığın seviyesini değiştirebilmenizi sağlar. Böylece hem elektrikten tasarruf sağlamanız hem de ortamın aydınlatmasını ihtiyacınıza göre belirlemeniz mümkündür.
  • Günsan Siyah Seti + Çerçeve: İki adet topraklı priz barındıran bu set, siyah rengin verdiği estetik görünümle kapalı alanlara farklı bir hava katar. Ayrıca setin içerisine prizin dış çerçevesi de dahil edilmiştir.
Daha fazla Günsan elektrik aksamları seçeneği için ilgili kategorimizi inceleyebilirsiniz. 

Günsan Anahtar ve Priz Fiyatları Nelerdir? 

Priz ve anahtar alışverişi yapacak kişiler, Günsan anahtar fiyatları konusunu merak eder.  Markanın elektrikli aksamlarının fiyatları, türüne ve sağlayıcısına göre değişiklik gösterir. Vira Elektrik olarak müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Dolayısıyla müşterilerimize Günsan priz fiyatları için mümkün olan en uygun aralıkları sunuyoruz. Detaylı fiyat bilgisi almak için ilgili ürünlerin satış sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Günsan Anahtar ve Priz Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Kullanım deneyiminizi, üst düzeye çıkarmak için anahtar ve priz seçiminde dikkat etmeniz gereken bazı püf noktalar bulunur. Böylece aldığınız ürünü herhangi bir problemle karşılaşmadan yıllar boyu kullanabilirsiniz. Anahtar ve priz satın alırken dikkat edilmesi gereken başlıca noktaları aşağıdaki başlıklarda görmeniz mümkündür. 

İşlevsellik ve Kullanım Alanına Uygunluk 

Tercih edeceğiniz anahtar ve priz modeli beklentilerinize tam olarak yanıt vermelidir. Dolayısıyla satın almadan önce set içeriğinde bulunan priz ve diğer girişlere dikkat etmeniz gerekir. Vira Elektrik bünyesinde birçok farklı priz ve anahtar seçeneği bulunur. Böylece amacınıza uygun seti, kolaylıkla bulabilir ve satın alabilirsiniz. Detaylı bilgi için priz ve anahtarlar kategorisine göz atabilirsiniz.

Güvenlik ve Sağlamlık

Elektrik sistemlerinde kullanılan aksamların güvenliği ve sağlamlığı herhangi bir kazayla karşılaşmamak için önem arz eder. Anahtar ve prizlerde kaçak olması gibi durumlar, yüksek akımlı elektrik çarpmasından kaynaklanan çeşitli sağlık sorunlarına ve yangınlara neden olabilir. Bu sebeple topraklı prizler gibi elektrik kaçaklarına engel olan seçenekler herhangi bir sorun yaşamamanız açısından daha uygundur. Vira Elektrik tarafından sağlanan tüm Günsan priz seçeneklerinde topraklama sistemi mevcuttur. 

Estetik Görünüm

Anahtar ve prizler kullanıldığı ortamlarda genellikle göz hizasında bulunur. Dolayısıyla kullanıldıkları alanın estetik görünüşünde büyük bir etkiye sahiptir. Tercih edeceğiniz priz ve anahtar setinin renk uyumu, çerçevesinin bulunması ve modern bir görümüne sahip olması estetiksel açıdan önem arz eder. Günsan ürünleri, çerçeveli bir şekildedir ve bununla beraber çeşitli renk ve tasarım seçeneklerine sahiptir.

Sıkça Sorulan Sorular

Anahtar ve Priz Nedir?

Anahtarlar ampul ve çeşitli cihazlara verilen gücün güvenli bir şekilde açılıp kapatılabilmesini sağlayan devrelerdir. Prizler ise şebeke dağıtımına bağlı elektriğin çeşitli cihazlara aktarılmasını sağlayan yardımcı gereçlerdir. Ayrıca bu iki aracın beraber kullanıldığı alanlar da bulunur.

Boş Prizler Elektrik Çeker mi?

Prizler, herhangi adaptör bağlanmadığı durumlarda enerji akışı sağlamazlar. Dolayısıyla prizler boş olduğunda elektrik tüketimine neden olmazlar. Lakin priz üzerinde şarj adaptörü gibi aksamlar takılı bırakıldığında elektrik enerjisi kullanımı devam eder.

Komütatör Anahtar Ne Demek?

Komütatör anahtarlar, birden fazla lambanın kullanıldığı ortamlarda lambanın tek bir anahtar sistemi üzerinden yönetilmesini sağlar. Böylece her lamba için ayrı bir anahtar kullanma yükünden kurtulmak ve estetik olarak daha güzel bir görünüm yakalamak mümkündür. 
Yükleniyor...