TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-

Sıva Üstü LED Panel

Sıva Üstü LED Panel Nedir?

Çeşitli malzemelerden yapılmış tavanları delmeden sıva üstüne bir aparatla montajlanan ledlere sıva üstü led panel adı verilir. Kurulum kolaylığı açısından müşterilerimiz tarafından oldukça tercih edilen sıva üstü led farklı boyutta seçeneklere sahiptir. Bu led panelleri kullanımının siz müşterilerimize vadettiği pek çok avantajı vardır:
 • Elektrik faturalarında ciddi enerji tasarrufu sağlar.
 • Civa içermediğinden çevre dostudur.
 • Uzun süreli kullanıma uygun olduğu için ampül patlama ve değiştirme durumların yaşanmasını engellenir.
 • Göz sağlığı için uygun ışık kaynağıdır.
 • Daha aydınlık ve görünür mekanlar kılar.
Sıva üstü armatür modellerimiz kapalı alanlarda tasarruflu, şık ve verimli bir aydınlatma imkanı sunar. Isınma yapmadığı ve dayanıklı malzemelerden üretildiği için uzun yıllar rahatça kullanmanız mümkündür. Bunun yanında kurulum kolaylığı sağlayan mıknatıslı modellerimiz de bu ürün çeşitleri arasındadır. Sensörlü ledli modelleri ise ofislerde, binalarda, okullarda, toplu yaşam yerlerinde rahatça tercih edebilirsiniz.
Sıva üstü aydınlatma modellerimiz yeterli aydınlatma gücüne sahiptir. İster banyo tuvalet gibi küçük alanlarda ister geniş mekanlarda hatta otoyol tünellerinde dahi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sıva üstü LED panel seçenekleri Vira Elektrik kategorilerimizde sizi bekliyor!  

Sıva Üstü LED Panel Çeşitleri Nelerdir?

Sıva üstü led panel çeşitlerimiz farklı kategorilere göre ayrılmaktadır. Aşağıdaki listede bu panellerin bazı çeşitlerini görmeniz mümkündür:
 • 12W - 16W - 18W - 40W - 8W - 9W gibi güç seçenekleri
 • Ledli bant seçenekleri
 • Yuvarlak sıva üstü
 • Kare sıva üstü
 • Gün ışığı - Beyaz ışık
 • Akvaryum armatürü
 • Sıva üstü kare led armatür
 • Alüminyum kasa
 • Horoz Artos - Horos Sigma gibi farklı şekillerde modellerimiz mevcuttur. 
Bunun yanında sıva üstü led armatür çeşitlerimiz uluslararası standarttadır ve diğer seçeneklerle uyumludur. Sıva üstü led spot montaj kolaylığı da sağlayan bir üründür. İç mekan aydınlatmasında tavanı delmeden montaja imkan vermesinin yanı sıra ortama uygun model renk ve boyut seçenekleriyle de estetik beğeninize bu seçenekleri sunuyoruz. Doğru yerde ve uygun şekilde kullanılan sıva üstü spot led ile kaliteli ve hesaplı aydınlatma seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 
Aldığınız ürünlere ek olarak gerekli bilgilendirmelere uygun bir kullanımla şık ve ekonomik aydınlatmanın avantajını yaşayacaksınız. Düzenli aralıklarla temizliği yapılmış aydınlatma ekipmanları, hem ışığın kalitesini düşürmeyecek hem de uzun vadeli kullanım imkanı sunarak bütçeniz açısından tasarruf sağlayacaktır.

Sıva Üstü LED Panel Fiyatları Nelerdir?

Sıva üstü aydınlatma armatürleri için fiyatlar, tercih ettiğiniz modele göre değişkenlik göstermektedir. Kullanım süresi de göz önüne alındığında oldukça uygun bir fiyata karşılık geldiğini belirtmeliyiz. Şarjlı hareketli sensörlü modellerimiz, sensörlü fotoselli modellerimiz, sensörsüz basamak armatürlerimiz gibi çeşitli modeller farklı fiyat aralığıyla siz müşterilerimize kategorilerimizde sunuluyor. 
Kare led lamba alüminyum kasa, siyah kasa, beyaz sıva üstü, led spot kare sıva üstü gibi seçenekler de mevcuttur. Tercih ettiğiniz boyut ve renk çeşidine göre fiyatlarımız değişmektedir. Led armatür yuvarlak seçeneklerimiz ise beyaz ve gün ışığı renklerinde mevcuttur. 18W - 24W ve 30W güçlerinin yanında alüminyum kasa ve siyah kasa gibi alternatifler mevcuttur. İhtiyacınıza uygun olarak satın alacağınız bu ürünler, uzun vadede bütçenize tasarruf sağlar.  

Sıva Üstü LED Panel Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 

Aydınlatma ürünlerini tercih etmek ciddiyet gerektirir. Hem güvenlik hem de enerji tasarrufu gibi konuları göz önüne alarak vereceğiniz kararlar sizin ve dünyamız için faydalıdır. Alacağınız ürünün CE Belgesine sahip olduğundan emin olmalısınız. Tercih ettiğiniz modelin boyutunu, mekan büyüklüğünü göz önüne alarak seçmeli ve bu konuda satıcıdan bilgi almalısınız. 
Led paneller, orjinalde 3 ana renk seçeneğine sahiptir. Ev kullanımınız için uygun rengi tercih ederek karar vermeniz ambiyans açısından güzel görüntü yaratır. Daha verimli bir aydınlatma deneyimi için watt tercihinize dikkat etmelisiniz. 
Tercih ettiğiniz rengi teslim almadan son kez kontrol ederek olası hataları engelleyebilirsiniz. Garanti kapsamı gibi koşullar için de satıcınızdan bilgi almalısınız. Vira Elektrik kategorilerimizde hem estetik hem de kullanışlı aydınlatmaları sunuyoruz. Aldığınız orjinal üründe arıza varsa yahut kalitesinde bir problem yaşıyorsanız teslim aldığınız tarihten sonraki iki yıl için onarım hakkınız bulunur. 

Sıkça Sorulan Sorular

Sıva Üstü Led Aydınlatmalar Nerelerde Kullanılır?

Evde, otelde, restoranda, okulda, balkonda, banyoda, tuvalette, mutfakta, mağaza aydınlatmasında, vitrin ışıklandırmasında kısacası aklınıza gelen her yerde tercih edebilirsiniz.

Daha Uzun Süreli Kullanım için Nelere Dikkat Etmeliyim?

Aldığınız ürünleri uzun vadede kullanabilmek için montaj öncesi bölgeyi temizlemek gerekir. Bu sayede olası ısınma sorunlarının ve yangınların önüne geçilir. Ayrıca ısınmayı engellemek için hava akımının sağlanması gerekir. Düzenli aralıklarla hafif nemli bir bezle yapacağınız silme işlemi de ışığınızın size pürüzsüz ulaşmasını sağlar.

Teslimat ve İade Süreci Nasıl işliyor?

Hızlı teslimat sayesinde siparişler oldukça kısa sürede elinize ulaşır. Satılan ürünlerimizin tamamı orjinaldir ve resmi faturalarıyla birlikte gönderimleri sağlanır. Kendi aracılığımızla satılan ürünlerde 14 günlük bir süre içerisinde iade hakkınız mevcuttur.
Yükleniyor...