TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-

Ampul

Ampul 

Ampul, iç ve dış mekânların aydınlatılmasında kullanılan oldukça önemli bir üründür. Satışa sunulan modeller hem işlevsellik yönünden hem de estetik açıdan beklentilerinizi karşılar. Kullanım alanına göre tercih edebileceğiniz pek çok seçeneği bu kategorimizde bulmanız mümkündür. Renkleri, teknik özellikleri ve boyutlarına göre her türden aydınlatma ürünleri Vira Elektrik farkıyla bir tık uzağınızda! 

Ampul Çeşitleri Nelerdir? 

Ampul çeşitleri ürün özellikleri bakımından geniş bir yelpazeye sahiptir. Işık yayma ve enerji düzeyiyle birlikte farklı görünümlü seçenekler, kullanıcılar için alternatif bir alışveriş deneyimi sunar. Vira Elektrik ailesi olarak önde gelen markaların ürünlerini kategorilerimizde kolaylıkla bulabilirsiniz. 
Watt derecelerine göre çeşitli ürünleri alabileceğiniz gibi üretim aşamasında kullanılan teknikler doğrultusunda da seçimlerinize karar verebilirsiniz. Sitemiz aracılığıyla bulabileceğiniz bazı ampul türleri şu şekilde sıralanır: 
 • LED 
 • Kapsül 
 • Rustik 
 • Gün ışığı 
 • Sarı 
 • Beyaz 
 • Renkli 
 • Buji 
 • Şarjlı 
 • Kumandalı 
Çeşit noktasında öncelikle ihtiyacınızı belirlemeniz önemlidir. Yüksek ışık veren ampul veya farklı seçenekleri değerlendirerek en uygun olanı hızlıca sipariş edebilirsiniz. 
Yaşam alanlarınızda renkli ampul kullanarak tarzınızı yansıtabilme olanağına da sahipsiniz. Bununla birlikte iş yeri konseptinize uygun renkleri tercih ederek ilgi çekici ve şık bir seçim yapabilirsiniz. Dekoratif ampul modellerini inceleyerek standardın dışına çıkabilir ve harika bir görsellik yaratabilirsiniz. Düşük enerji tüketimli ve ilgi çekici görünümleriyle kapsül ampul seçenekleriyse farklılık arayanlar için son derece caziptir. 

Ampul Fiyatları Nelerdir? 

Ampul fiyatları, seçilecek model ve ürünlerin teknik kapasitelerine göre farklılık gösterir. Kategorilerimizde satışa sunduğumuz ampullerin ücretleri sürekli olarak gerçekleştirilen kampanyalarla bütçe dostu seviyelerde kalmaktadır. Bunun yanı sıra çoklu alım fırsatının sunulması kâr oranınızı doğrudan yükseltir. 
LED ampul fiyatları için etkili olan bir diğer durum ürünün markasıdır. Çeşitli üreticilerin ürettikleri ampullerin bir arada görülebilmesi, her bütçeye uygun seçenek bulabilmek anlamına gelir. Ev, ofis, balkon veya bahçe gibi tüm ortamlarda oldukça gerekli olan bu ürünler için farklı alternatifleri karşılaştırmak ekstra kazançlı olmanızın önünü açar. 
Kullanılacak alana göre duy genişlikleri değişen ve ayrıca şekilleri son derece şık olan rustik ampul modelleri düşük fiyatlarıyla karar vermenizi kolaylaştırır. İstediğiniz her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz modeller arasında farklı renk seçenekleri olması da karar vermenize yardımcıdır. 
Fiyat performans ürünü arayanlar için en iyi çeşitlerden biri LED sarı ampul olarak dikkat çeker. Özellikle evlerin tüm odalarında kullanılabilecek bu model, gözler için çok daha rahatlatıcıdır. Daha az mavi ışık içeren bu seçenek, uygun fiyatlarıyla beklentileri karşılar. 

Ampul Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 

Ampul siparişi vermeden önce dikkat edeceğiniz bazı kriterler, çok daha iyi bir aydınlatma deneyimi yaşamanızı sağlar. Bulunduğunuz alanın yüksek derecede aydınlatılmasını istiyorsanız gün ışığı ampul tercih etmelisiniz. Bununla beraber ampulün takılacağı ortamın genişliğini de göz önünde bulundurmanız gerekir. 
Göz yormayan ve aynı zamanda enerji tasarrufunu artıran sarı ampul seçimi yapmanız, yaşayabileceğiniz rahatsız edici ışık sorunlarını engeller. Ayrıca ampul alımı yapmadan önem vermeniz gereken diğer noktalar şunlardır: 
 • Aplik ve avize benzeri sistemlerle uyumlu duy tipi seçilmelidir. 
 • Yiv genişlikleri doğru bilinmelidir. 
 • Çalışma ve çocuk odaları için Dim anahtarlarına uyan ürünler alınmalı ve ışık yoğunluğu ayarlanabilir olmalıdır. 
 • Renk sıcaklıklarının birden fazla kullanılması gereken alanlarda aynı oranda olmasına özen gösterilmelidir. 
 • Dekoratif eşyaların ön plana çıkarılması için boyutu küçük ve aynı zamanda yüksek ışık veren modeller tercih edilmelidir. 
 • Uzun süre ampul kullanılması gereken yerler için az ısınan modeller alınmalıdır. 
 • Akıllı ev uygulamalarıyla beraber kullanılacak ampullerin kısa devre veya patlama gibi sorunlara yol açmaması için bu sistemlerle uyum göstermesi gereklidir. 
 • Dış mekânlarda kullanılacak ürünlerin nem ve su benzeri etkenlere karşı dayanıklılığının yüksek olması gerekir.
Yukarıda sayılan kriterlerle birlikte alışveriş yapacağınız sitenin güvenilir olduğundan da mutlaka emin olmalısınız. Ampul için verilen; garanti, teknik destek, faturalı satış ve sürekli olarak devam eden promosyonlara bakarak kolayca karar verebilirsiniz. Vira Elektrik ailesi olarak en kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmak ve memnuniyetinizi sağlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

Sıkça Sorulan Sorular 

LED Ampul mü Normal Ampul mü? 

LED ampuller, normal seçeneklere oranla çok daha az enerji tüketir. Yaklaşık %90 daha az enerji harcamasına rağmen çok ışık üretir. Böylece enerji tasarrufunun beklenen düzeyde yapılmasını sağlar. 

Evde Hangi Ampul Kullanılmalı? 

Özellikle evlerin dinlenme ve yaşam alanlarında sarı ışık tercih edilmesi gerekir. Sarı ışıklı ampuller, göz yormayan bir etkiye sahiptir. Çalışma ortamlarında beyaz ışık daha uygundur. Bunun yanında geçmiş ampul kullanım alışkanlıkları seçim konusunda da etkilidir. 

En Uzun Ömürlü Ampul Hangisi? 

LED ampuller en uzun kullanım ömrüne sahip ürünlerdir. Takıldığı ortam ve kullanım sıklığıyla birlikte modelin teknik özellikleri ne kadar süre dayanacağını gösterir. Ayrıca LED ampullerin enerji tasarrufu sağlaması ve normal ampullere kıyasla daha uzun süre kullanılabilmesi tercih edilme sebebidir.
Yükleniyor...