TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR

İade Politikası

1. Ürün İadesine İlişkin Genel Prensipler

Platformda satılan tüm ürünler orijinal ürünlerdir ve bu ürünler, resmi fatura karşılığında satılır. Platform kendisi aracılığıyla satılan ürünler için 14 günlük iade servisi sunar. Garanti dönemi içinde Vira elektrik resmi E-ticaret faturanızı ve garanti belgenizi kullanabilir, Tüm ürünler için 1 yıl içinde kurallar çerçevesinde iade işlemi başlatabilirsiniz.
 

2. 14 Günlük Koşulsuz İade Politikası

Ürünün size teslim tarihinden sonra 14 gün içinde, ürünü iade etmek için başvuruda bulunabilirsiniz. (Bu süre, müşterinin ürünü aldığı gün başlar.)
1) Ürünün alınmasının ardından, müşteri ürünü herhangi bir nedenle iade edebilir.
2) Ürünü iade etme gereklilikleri: orijinal ve tam kutu/paketleme, ana ürün, tüm standart aksesuarlar, belgeler (garanti belgesi vb.),hediyeler ve faturalar. Ürün hasar görmüş olamayacağı gibi ana ürünün seri/imei numarası uyumsuz olamaz. Ayrıca, ürünlerde herhangi bir kullanım veya hasar belirtisi olmamalıdır.
 

3. 2 Yıllık Garanti Servisi

Orijinal ürün arızalıysa veya kalitesinde sorun varsa, ürünün teslim alındığı tarihten sonraki 2 yıl içinde ürünün ücretsiz onarılması için başvuruda bulunabilirsiniz.
 

4. İade Sürecinin Süresi

1) İade süreci genellikle 14 iş günüdür (banka ödeme aşaması hariç) ve iadeye ilişkin tüm ürünleri depoya gönderdiğiniz tarihten itibaren başlar.
2) Görüşme ve işleme süreleri ulusal resmi tatiller, iade politikasına ilişkin herhangi bir uyuşmazlık, kişisel sorumluluk ve görüşülmesi gereken diğer sorunlar nedeniyle uzayabilir.
 

5. İadeye Elverişli Olmayan Ürünler

1) Platform(viraelektrik) tarafından satılmayan tüm ürünler (satılsa bile seri numarası veya IMEI numarası eşleşmeyen ürünler).
2) Garanti dönemi sona ermiş olan ürünler.
3) Garanti politikası bölümde yazılı olan şartları karşılamayan ürünler.
4) Viraelektrik tarafından iadesi talep edilen ürünlerin tamamen iade edilmemesi.
5) Faturasını, garanti belgesini ve/veya diğer belgelerini ibraz edemediğiniz ürünler veya satın alma belgesinin ürünle uyumsuz olması veya söz konusu belgenin değiştirilmiş olması.
6) Teslimat sırasında hasar görmesinden, eksik teslimattan veya hatalı bir sevkiyattan dolayı iade edilen ürünlerin bu durumunu ortaya koyan tutanak vb. belgelerin sunulamaması hali veya müşterinin teslimat karşılığında imza atmasına rağmen teslimatı yapan şirket tarafından düzenlenen ilgili belgeyi ibraz edememesi.
7) Her türlü dijital içerik iadeye elverişli değildir.
8) Satın alma sürecinde belirtildiği üzere iade veya değişimi desteklemeyen ürünler.
9) Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olanlardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (kulaklık vb.) ürünler iade alınamamaktadır.
 

6.Feragatname

1) Platformda sunulan ürüne ait fotoğraflar, fotoğrafların çekildiği ortamdan dolayı fiziksel ürünlerden biraz farklı olabilir. Görünüm ve şematik çizimler yalnızca referans amaçlıdır. Görüntülenen ürünün görünümü ile gerçek ürünün arasında bir uyuşmazlığın olması durumunda (renk dahil olup bununla sınırlı değildir),gerçek ürünün görünümü geçerli olacaktır.
2) Platformda bulunan bilgiler (ürünün teknik özellikleri ve işlev tanımları dahil olup bunlarla sınırlı değildir) farklılık gösterebilir. Ayrıntılar için lütfen ürünün kullanım kılavuzlarına bakın.

Yükleniyor...