TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-

Ovivo Anahtar ve Priz

Ovivo Anahtar ve Priz

Elektrikli aletlerin enerji hattına bağlanması için prizler kullanılır. Birçok farklı noktada değerlendirilen bu ürünler, kullanım amaçlarına göre birbirinden ayrılmaktadır. Ovivo anahtar ve priz çeşitleri elektrik akımını kontrol etme amacıyla üretilen ürünlerdir. Ev dekorasyonuna uygun olma özelliğiyle öne çıkan bu malzemeleri evinizin birçok noktası için tercih ederek modern bir görünüm oluşmasını sağlayabilirsiniz. 
Elektrikli aletlerin çalışması için gerekli olan enerjiyi aktarmaya yarayan aletlere priz adı verilir. Ovivo prizleri, farklı çerçeve seçenekleriyle her zevke ve ihtiyaca yönelik ürünlerdir. Evde, ofiste, okulda ve daha birçok yerde bu ürünleri ihtiyacınıza uygun şekilde kullanabilirsiniz. Priz anahtarlar, elektrik enerjisini en güvenilir biçimde aktararak cihazların verimli çalışmasına olanak tanır. 
Hem işlevsel yapısı hem de tasarımıyla öne çıkan modeller, bulunduğunuz ortamda aydınlatmayı kontrol etmenizi sağlar. Farklı çeşitleriyle bu ürünlerin çeşitli kullanım amaçları ve tasarımları mevcuttur. Bu bağlamda ihtiyacınıza yönelik en uygun Ovivo priz ve anahtar modelleri arasında seçim yapabilirsiniz. 

Ovivo Anahtar ve Priz Çeşitleri Nelerdir?

Ovivo elektrik kategorisinde bulunan anahtar ve priz, farklı çeşitlerle öne çıkar. Bu seçenekler arasında hem tekli hem de çoklu modeller vardır. Aynı zamanda farklı renklerle üretilmiş olmasıyla herkesin zevkine hitap eder. Ovivo anahtar ve priz çeşitlerinden bazıları şu şekilde sıralanabilir:
  • Topraklı
  • Komülatör
  • Vavien
  • Telefon 
  • Zil anahtarı
Her bir ürün farklı ihtiyaçlara yönelik hazırlanmıştır. Aynı zamanda kullanılacak alana uygun renk seçenekleriyle öne çıkar. Ovivo siyah priz en çok tercih edilenler arasında yer alır. 

Topraklı Priz

Topraklı prizler, özellikle elektrik kaçaklarını önlemek amacıyla üretilen modellerdir. Bununla birlikte güvenli bir kullanım sunan ürün, farklı seçeneklerle kullanıcıya sunulur. Çerçeveli ve çerçevesiz seçenekleri bulunan topraklı modelleri çeşitli renklerle üretilmektedir. 

Komülatör

Komülatörler, çiftli anahtar modellerine verilen isimdir. Genellikle birden fazla aydınlatma olan mekanlarda kullanılan bu ürün, farklı çeşitlere sahiptir. Aynı zamanda priz ve anahtarlar kategorisinde her ihtiyaca göre çerçevesiz ve çerçeveli model mevcuttur. 

Vavien

Vavienler, tekli anahtar modelleridir. Ovivo tarafından üretilen vavien çeşitleri farklı renk seçenekleriyle karşınıza çıkar. Ovivo grano füme bu seçenekler arasında öne çıkan modeller arasında yer alır. Kaliteli yapısıyla bu ürün, uzun ömürlü kullanımı beraberinde getirir. 

Telefon Prizi

Ovivo telefon prizi modellerini tekli alabileceğiniz gibi topraklı ve uydu priziyle birlikte de almanız mümkün. Titanyum, gümüş ve metalik siyah gibi renk çeşitleri bulunan bu modeller arasında kullanıcılar, zevklerine uygun olanı tercih ederek kaliteli ürünlerden faydalanabilir. 

Zil Anahtarı

Ovivo zil anahtarı çeşitleri, birbirinden farklı seçenekleriyle müşterilerin karşısına çıkar. Antrasit, siyah, füme, titanyum ve gümüş gibi renkleri bulunan bu model, sağlam yapısı sayesinde oldukça dayanıklıdır. 

Ovivo Anahtar ve Priz Fiyatları Nelerdir? 

Ovivo priz fiyatları modele göre farklılık gösterir. Birçok farklı çeşide sahip olan ürünlerin kullanım amacı, fiyatı belirleyen en önemli faktörler arasında yer alır. Aynı zamanda tasarımı da fiyatı etkiler. Çoklu üretilenler için teklilere göre daha yüksek fiyatlar belirlenebilir. Ek olarak prizlerde topraklı ve topraksız olması da bu konuda değiştirici faktörler arasındadır. Topraklı modeller, daha güvenilir ve sağlam olduğundan maliyeti de yüksek olabilir. 
Çerçeveli ve çerçevesiz olması, Ovivo anahtar ve priz fiyatlarını etkileyen hususlardan biridir. Çerçevesiz modellerin üretiminde kullanılan malzeme miktarı daha az olduğundan çerçeveli olanlara kıyasla daha uygun fiyatlarla satılması muhtemeldir. Bununla birlikte renk ve tasarıma göre de çeşitli fiyatlar ile Vira Elektrik üzerinden Ovivo anahtar priz modellerine ulaşabilirsiniz.  

Ovivo Anahtar ve Priz Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Anahtar ve priz satın alırken kullanıcıların dikkat etmesi gereken bazı hususlar mevcuttur. Bunların başında güvenilir ve sağlam bir ürün tercih etmek yer alır. Özellikle topraksız modeller yerine güvenlik için topraklı olanları satın almak oldukça önemlidir. Yine, ürünün işlevselliği de göz önünde bulundurulmalıdır. Ürünü hangi amaçla alacağınıza karar vermeli ve satın alırken buna dikkat etmelisiniz. 
Bulunduğunuz ortama uyumlu renklerde bir ürün seçimi yapmak estetik görünüm oluşturmak açısından önemlidir. Ovivo, birçok farklı renkte ve her ortama uyum sağlayacak modeller üretmektedir. Bu modeller arasından en uygun olanı tercih ederek modern bir görünüm yaratabilirsiniz. Eğer koyu renk bir duvara sahipseniz Ovivo füme priz modellerini tercih edebilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Priz ve Anahtar Arasındaki Fark Nedir?

Priz elektrikli cihazların enerjiye dönüşmesini sağlar. Anahtarlar da elektrik enerjisiyle cihazların açıp kapanmasında kullanılan ürünlerdir.  

En Güvenli Priz Modelleri Hangileridir?

Elektrik kaçağı gibi tehlikeli bir durumla karşılaşmamak adına tercih edilebilecek en güvenli prizler topraklı modellerdir. Büyük bir problemle karşılaşmamak için siz de topraklı prizleri ev ve iş yerlerinizde kullanabilirsiniz. 

Priz ve Anahtarların Ömrü Ne Kadardır?

Kullanım şekline göre ürünlerin kullanım ömrü değişebilmekle birlikte kaliteli modeller çok daha uzun ömürlüdür. Ovivo ürünleri, dayanıklı malzemelerden üretildiği için uzun süreli kullanıma uygundur.
Yükleniyor...