TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-

Sarkıt Avize

Sarkıt Avize Nedir?

Aydınlatma bir ortamı tamamlayan en önemli unsurlar arasında yer alır. Doğru tercih edilen aydınlatma ürünleriyle mekanlarınızın dekorasyonu tamamlanmış olur. Bu kapsamda tercih edilen farklı aksesuarlar vardır. Son zamanlarda gerek yaşam gerekse çalışma alanlarında kullanılan sarkıt lamba modelleri, şıklığı ve modernliği bir arada yansıtmaktadır.

İç mekanlara estetik bir dokunuş katan sarkıt avizeler minimal görünümleriyle sadeliği yansıtır. Tavana asılarak kullanılan tavan sarkıt lamba modelleri evlerde, otellerde, iş yerlerinde ve restoranlarda hem dekorasyon hem de aydınlatma amacıyla tercih edilmektedir. Ergonomik yapıya sahip olan bu ürün, minimal tasarımı ile tavanda fazla yer kaplamadan odaya estetik bir görünüm katmaya yardımcı olur. Bu yönüyle küçük odalar için oldukça yeterli bir aydınlatma seçeneğidir. Daha büyük odalar içinse birden fazla avize tercih edilerek odanın aydınlatması sağlanabilir.

Sarkıt Avize Çeşitleri Nelerdir?

Sarkıt avizeler birbirinden farklı tasarımlarda ve boyutlarda kullanıcılara sunulur. Çeşitli sarkıt avize modelleri her ortama ve her konsepte uygun şekilde tasarlanmaktadır. Müşteriler dilediklerini tercih ederek bulundukları ortamda ister sportif ister şık bir hava yaratabilirler. Farklı tarz ve tasarım seçeneklerine sahip ürünler arasından, her zevke ve ihtiyaca yönelik bir model bulabilmek mümkündür. 

Sarkıt aydınlatma çeşitleri genellikle boylarına ve renklerine göre birbirinden ayrılır. Siyah, gold, kırmızı ve sarı gibi renklerden oluşan sarkıt avizeler bulunduğunuz ortama farklı bir hava katmaya yardımcı olur. Tasarımlarda kullanılan renklere ek olarak sarkıt aydınlatma modelleri üretildiği materyale göre de farklı çeşitleriyle müşterilere sunulur. Genellikle metal ve plastik gibi malzemelerden üretilenler her ortama uyum sağlar. 

Sarkıt lamba modelleri kullanılacak alana göre de farklı tasarımlar sunar. Salon sarkıt avize modelleri arasında son derece modern ve şık aydınlatma seçenekleri bulunur. Bunun yanında salonda tercih edilen dekorasyonlara göre sportif bir tasarım da tercih edilebilmektedir. Sarkıt avize çeşitleri tasarımda kullanılan sarkıt modeline göre de değişiklik gösterir. Sarkıt avize tekli çeşidi ise en çok satın alınanlar arasındadır. Vira Elektrik’in sunmuş olduğu birbirinden farklı sarkıt lambalarla tarzınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Sarkıt Avize Fiyatları Nelerdir?

Her ortama uyum sağlayabilen sarkıt avizeler popüler aydınlatma ürünleri arasında yer alır. Birçok farklı avize çeşidi arasında öne çıkan sarkıt modeller farklı fiyatlarla müşterilere sunulur. Sarkıt avize modelleri ve fiyatları birkaç farklı etkene bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Fiyatları belirleyen en önemli faktörler şu şekildedir:
  • Boyut
  • Renk
  • Tasarım
  • Üretilen malzeme
Sarkıt avize fiyatları genellikle ürünün kalitesiyle doğru orantılıdır. Dolayısıyla kalite arttıkça fiyatlarda da artış gözlemlenir. Ek olarak ürünün boyutu da maliyeti etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Avizenin genişliği, yüksekliği ve kablo uzunluğu gibi etmenler fiyatın artmasına neden olmaktadır. Daha büyük sarkıt avize modellerinin küçük tasarımlara oranla daha pahalı olduğu söylenebilir.

Modelin renk ve tasarım gibi unsurları da fiyatı etkileyen faktörler arasındadır. Bazı modeller daha basit bir tasarıma sahip olurken bazıları daha modern olabilmektedir. Basit tasarıma sahip sarkıt avizeler nispeten daha uygun fiyatlar üzerinden kullanıcılara sunulur. Ek olarak tasarımda kullanılan boyanın kalitesi veya taş gibi detaylar da avizenin daha yüksek fiyatlara sahip olmasına neden olmaktadır. 

Son olarak ürünün fiyatını etkileyen unsurlar arasında avizenin üretiminde kullanılan malzeme rol oynar. Cam, plastik, seramik ve metal gibi malzemelerden üretilen sarkıt avizelerde metal veya cam tasarımlar diğerlerine göre daha yüksek fiyattan satılabilmektedir.

Sarkıt Avize Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Sarkıt avizeler birbirinden farklı tasarımlara sahip olduğundan doğru modeli tercih etmek önemlidir. Hem beklentilerinizi karşılayacak hem de yaşam alanınıza uyum sağlayacak bir seçim yaparak modern bir hava yaratabilmeniz mümkün olur. Bu doğrultuda ürün satın alırken bazı hususları göz önünde bulundurmak gerekir. 

Dikkat edilmesi gereken en önemli husus tavanın boyutudur. Sarkıt avizeler yapısı gereği sallanan bir tasarıma sahip olduklarından ötürü uzun sarkıt avize modellerinin çok alçak tavanlarda tercih edilmesi doğru olmayabilir. Ürün alırken tavanın boyutunu ölçmek ve ona uygun kablo boyutuna sahip bir avize satın almak daha doğru olabilir. 

Önem gösterilmesi gereken bir diğer konu ise avizenin tasarımıdır. Bulunduğunuz ortama uyum sağlayabilecek bir avize tercihi yapmak dekorasyonu tamamlamak için oldukça önemlidir. Örneğin modern bir dekorasyon oluşturmak istiyorsanız modern sarkıt avize modellerini inceleyerek hem minimal hem de şık görünüme sahip bir ortam oluşturabilirsiniz.  Bu doğrultuda satın almadan önce odanızın nasıl bir görüntüye kavuşmasını istediğinize karar vermeniz gerekir. Siz de ürünlerimize göz atarak ihtiyacınız olan sarkıt avize çeşidini hemen satın alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sarkıt Avize Hangi Mekanlarda Tercih Edilir?

Sarkıt avizeler birçok farklı mekana uyum sağlayabilen tasarımlara sahiptir. Evlerde, otellerde, restoranlarda iş merkezlerinde ve ofis gibi yerlerde tercih edilebilir. Yaşam alanlarınızın salon, mutfak, hol ve yatak odası gibi bölümlerinde sarkıt avizeleri kullanarak şık bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz.

Sarkıt Avize Temizliği Nasıl Yapılır?

Sarkıt avize, tasarımı gereği oldukça kolay temizlenebilmektedir. Genellikle karmaşık  ve taşlı bir yapıya sahip olmayan sarkıt avizelerin temizliğinde nemli bir bezden yardım alınabilir. Temizliği yaparken elektrik bağlantısının olmamasına dikkat etmek güvenli bir temizlik için oldukça önemlidir.

Sarkıt Avize Aydınlatma İçin Yeterli midir?

Sarkıt avizeler tekli, ikili ya da daha fazla şekilde tasarlanabilmektedir. Tekli avize modelleri yalnızca 1 ampül ile aydınlattığı için büyük alanlarda yeterli aydınlatmayı sağlamayabilir. Bu doğrultuda büyük mekanlar için birden fazla tekli model ya da diğer çoklu modeller tercih edilebilir.
Yükleniyor...