TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-

Panasonic LED Ampul

Panasonic LED Ampul

Panasonic LED ampul, kaliteli ve enerji tasarrufu yüksek bir modeldir. Evinizde, iş yerinizde, ofisinizde güvenle kullanabileceğiniz bu ürün, göz sağlığınız için ihtiyacınız olan bir aydınlatma seçeneğidir. Güzel ışıklandırılmış bir ortam sunarken kullandığınız enerji miktarını optimal seviyede tutar. 
Panasonic ampul, birçok farklı özelliğiyle günlük hayatınızda tercih etmek isteyeceğiniz bir aydınlatma seçeneğidir. LED ampul kullanmanın getireceği avantajların keyfini bu ürün sayesinde siz de çıkarabilirsiniz. Vira Elektrik, sizler için en kaliteli Panasonic ampul ürünlerini sunar. 

Panasonic LED Ampul Çeşitleri Nelerdir? 

Panasonic LED ampul seçenekleri arasında tercih edebileceğiniz çeşitler bulunur. Bunlar, genellikle renk odaklıdır. Renk seçenekleri aşağıdaki gibidir:
  • Beyaz ışık
  • Sarı ışık
  • Günışığı 
Renk tercihi yapmak, tamamıyla kişisel bir mevzudur. Kimileri beyaz ışığı severken kimileri bundan hiç hoşlanmaz. Çalışma ortamınız ve salonda farklı ışıklar tercih edebilirsiniz. Bu, ışık renginin sizin üzerinizde ne gibi bir etkisi olduğuna bağlıdır. 
Panasonic LED ampul, farklı watt seçeneklerine de sahiptir. Çeşitleri arasında 3, 5, 8.5 ve 14 Watt’lık modeller mevcuttur. Genellikle enerji tasarrufu için daha düşük watt değerine sahip ampuller tercih edilir. 
Aydınlatma kategorisinde, toplu alım seçeneği de mevcuttur. Panasonic LED ampul, 10’lu paketler halinde de satılır. Bu ürünler, genellikle tekli ürünlere göre daha düşük birim fiyata sahiptir. Ampul ihtiyacınız çoksa veya aydınlatmanız gereken geniş bir alana sahipseniz 10’lu paketlerden yana seçim yapabilirsiniz.  

Panasonic LED Ampul Avantajları 

Aydınlatma ürünleri kategorisinde Panasonic ampul tercih etmenizin getireceği farklı avantajlar bulunur. LED ampuller, geleneksel ampullere kıyasla daha iyi bir seçenektir. 
Normal ampullerin kullandığı enerji miktarı, LED ampullere göre neredeyse 3 kat daha fazladır. Ekonomik açıdan, aydınlatma kullanacağınız Panasonic LED ampul, verimlidir. Daha az enerji kullanarak daha fazla aydınlatma sağlayabilirsiniz.
Enerji tasarrufu, yalnızca ekonomiyi ilgilendiren bir konu değildir. Her gün kullandığınız ışık kaynakları ve aydınlatma ürünleri, doğaya belli başlı zararlar verir. Panasonic LED ampul, klasik aydınlatmanın verdiği bu zararları minimum seviyeye indirir.
Doğayı korumak ve daha sürdürebilir bir yaşam tarzına geçiş yapmak için kapalı ortamlarda normal ampullerin yerine LED ampul kullanabilirsiniz. Bu konuda her ne kadar tasarruflu ampuller çekici gözükse de aslında LED ampuller daha doğa dostu bir seçenektir. 
Normal ve tasarruflu ampullerin bilinen bazı zararları bulunur. Bu ışıklar, ultraviyole ışınları ve cıva buharı yayar. Uzun süre maruz kaldığınızda birtakım sağlık problemleriyle karşı karşıya kalabilirsiniz.
Tasarruflu ampuller kırıldığı takdirde cıva buharına direkt maruz kalmanız söz konusudur. Bu ciddi bir problemdir. LED ampullerde herhangi bir cıva buharı veya ultraviyole ışın söz konusu değildir.
Panasonic LED ampul, oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Esnektir ve kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Üretimde kullanılan teknikler sayesinde uzun ömürlü olmasının yanı sıra dışarıdan gelecek etkenlere karşı dayanıklıdır. Hava koşulları, darbeler, sıvı teması gibi durumlara karşı dirençlidir. 

Panasonic LED Ampul Fiyatları Nelerdir? 

Panasonic LED ampul fiyatları, ürünün türü ve miktarına göre değişkenlik gösterir. Farklı renk seçenekleri, kullanılan materyallerin farklı olması sebebiyle ayrı fiyatlandırılır. Ürün miktarı da fiyat belirlenirken rol oynar. Ampuller, tekli satıldığı gibi çoklu da satışa sunulur. Panasonic LED ampul 10’lu fiyatı, tekli seçeneklere göre daha pahalı olacaktır. Fakat birim fiyat göz önüne alındığında daha avantajlıdır. 
Fiyatlandırma konusunda rol oynayan bir diğer faktör, watt miktarıdır. Ürünler; 3, 5, 8.5 veya 14 watt olarak satılır. Düşük watt değerine sahip ampuller, daha az enerji harcarlar. Panasonic 14 Watt led ampul, en yüksek watt seçeneğine sahiptir. Bu watt değerlerine sahip ampullerin her biri ayrı şekilde fiyatlandırılır.

Panasonic LED Ampul Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 

Panasonic ampul satın alırken kişisel ihtiyaç ve isteklerinizi göz önünde bulundurmanız önerilir. Size en uygun seçeneği tercih ederek yaşam alanınızı daha konforlu bir hale getirebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri arasından hayat tarzınıza en uygun olanını satın alarak her gün maruz kalacağınız ışığın size en uygun alternatif olduğundan emin olmalısınız. 
Beyaz ışık, genel olarak daha uyarıcı bir etkiye sahipken sarı ışık ve günışığı, gözü yormaz. Bu sebeple çalışma ortamınızda beyaz ışık tercih ederken dinlendiğiniz, hobilerinize zaman ayırdığınız ortamlarda diğer seçenekleri değerlendirebilirsiniz. 
Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta, enerji kullanımıdır. Panasonic led seçenekleri, farklı watt değerlerine sahiptir. Bu watt değerleri, ampulün birim zamanda kullanacağı enerjiyi sembolize eder. 

Sıkça Sorulan Sorular

LED Ampul Özellikleri Nelerdir?

LED ampuller; enerji tasarruflu, düşük voltajlı, uzun ömürlü ve doğa dostudur. Yaydıkları ışık seviyeleri de diğer ampullere göre daha düşüktür.  

1 Watt Led Ampul Kaç Lümen?

Lümen, ışık miktarını işaret ederken watt bir enerji birimidir. Bu iki konsept, birbirleriyle bağlantılı değildir. Yani, 1 Watt’ın karşılık verdiği bir lümen değeri bulunmamaktadır. 

LED Ampul Nerelerde Kullanılır?

LED ampul, aydınlatma ihtiyacı olan her yerde kullanılabilir. Bunların arasında ofisler, dış mekanlar, reklam tabelaları, evler, iş yerleri ve fabrikalar yer alır.
Yükleniyor...