TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-

Neon LED

Neon LED Nedir?

Neon LED modelleri, kullanıldıkları mekanlara modern ve etkileyici bir şekilde aydınlatma sağlayan ışık kaynaklarıdır. Günümüzde popüler aydınlatma seçenekleri olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Neon ışıklandırma çeşitleri, geleneksel neon ışıklarının tasarım özelliğini modern LED teknolojisiyle birleştirerek daha göz alıcı bir atmosfer yaratır. Neon LED'ler canlı renklere ve parlaklığa sahip olmalarının yanı sıra düşük enerji tüketimi ve uzun ömürleriyle de kullanıcılarının dikkatini çekmektedir. Sizler de yaşam alanlarınızı aydınlatırken fark yaratmak isterseniz neon LED ışıklar sayesinde pek çok dekoratif tasarım seçenekleri elde edebilirsiniz.

Neon LED Çeşitleri Nelerdir?

Hareketli bir ortam yaratmanın en sevilen yollarından biri neon LED ışık çeşitleridir. Neon ışık ürünleri canlı renkleri ve parlaklık seviyeleri ile her türlü mekana güzel bir enerji katmaktadır. Farklı renk ve uzunluk seçenekleri mevcut olan bu aydınlatma türleri her tür istek ve ihtiyaca yönelik imal edilmişlerdir. Kategorideki ürünlerin renk seçenekleri şu şekildedir:
 • Amber
 • Sarı
 • Yeşil
 • Kırmızı
 • Mavi
 • Buz Mavi
 • Gün Işığı
 • Beyaz
Fazlaca renk seçeneği bulunan Neon LED’ler farklı ortamlara kolaylıkla uyum sağlar. Mavi, yeşil, kırmızı renkler ile daha eğlenceli bir ortam havası yakalayabilirsiniz. Örneğin evinizde ya da bahçenizde bir parti düzenliyorsanız bu renkler son derece ideal olacaktır. Gün ışığı, amber ve kırmızı renkler ile daha sakin, sofistike ve romantik bir ortam elde edebilirsiniz. Neon LED 12 volt değerinde aydınlatma sağlarken renk seçenekleriyle farklı kullanım amaçları için yararlanabilmenize imkan verir. 

Neon ışık türleri ayrıca uzunluk olarak da çeşitlenmektedir. 3 metre ve 5 metre boy ölçülerine sahip olarak imal edilen neon şerit LED modelleri büyük küçük her oda ve alan için uygun olacaktır. Şerit LED’ler esnektir ve tak çalıştır modeli ile ışık sağlar. Bu özellikleri sayesinde 12 volt neon LED son derece ergonomik ve portatif bir hizmet verirler. Özellikle bu ışıkları dekoratif amaçlar için kullanacaksanız kolaylıkla şekil alması işinize yarayacaktır. 

Neon LED Fiyatları Nelerdir? 

Neon LED fiyatları bütçenize uygun çok sayıda seçenek sunar. Fiyatlara en önemli etkiyi yapan ürünlerin boyutları ve uzunluklarıdır. Esnek şerit LED ışıklar 3 ve 5 metre olarak imal edilmiştir. Bu bağlamda esnek neon LED fiyatları ürünlerin uzunluğu arttıkça paralel olarak artış gösterecektir. 3 metre uzunluğundaki şeritler daha uygun ve avantajlı fiyat aralıklarında satışa sunulurken 5 metre uzunluğundaki ışıklar daha pahalı olabilmektedir. 

Neon LED ışıkların kalitesi ve dayanıklılığı da fiyatı etkileyen önemli faktörlerdir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen ve uzun ömürlü olan ışıklar daha yüksek fiyatlarla satılmaktadır. Ucuz ve düşük kaliteli ürünleri tercih ederseniz kısa süre içinde arıza yaşayabilir ya da renklerinin soluklaştığını fark edebilirsiniz. Yüksek kalitenin uygun fiyatlarla sunulduğu Vira Elektrik ister yeni bir ev dekore etmek ister mevcut aydınlatma sistemine neon ışıklar eklemek isteyen kullanıcılar için her bütçeye uygun seçeneklere sahiptir.

Neon LED ışıklar son yıllarda popülerlik kazanan ve pek çok alanda tercih edilen aydınlatma çözümleridir. Estetik ve göz alıcı görüntüsüyle dikkat çeken şerit neon LED ışıklar işletmeler tarafından reklam amaçlı olarak da kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra daha sık olarak evlerde dekoratif bir unsur olarak tercih edilmektedir. Her istek ve ihtiyaca hitap eden bu ürünler avantajlı ve ekonomik fiyatları ile de kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır.

Neon LED Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Neon LED ışıklar canlı renkleri ve ortama verdikleri farklı enerji nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Konumlandığı ortamlara pozitif bir aura veren bu aydınlatma türlerini pek çok marka üretmiştir. Renk, boyut ve parlaklık derecesi olarak birden fazla modele sahip olan bu ürünleri satın alırken kafa karışıklığı yaşanabilir. Bu noktada neon LED ışık modellerini satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı faktörler şu şekilde sıralanabilir:
 • Kalite
 • Dayanıklılık
 • Renk Seçenekleri
 • Parlaklık Ayarı (Watt)
 • Montaj Kolaylığı
 • Enerji Verimliliği
Uzun ömürlü ve dayanıklı bir ürün seçmek satın alma sırasındaki maliyetlerinizi azaltır ve sürekli değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırır. Ürünün malzeme kalitesi, suya dayanıklılık, darbelere karşı direnç gibi özelliklerine dikkat etmek sizlerin yararına olacaktır. Renk seçimi yaparken ürünü kullanacağınız mekânın dekorasyonuna uyum sağlayan bir rengi satın alabilirsiniz.

Neon LED ışıklarını monte etmek kolay ve hızlı olursa hem fiziksel efordan hem de zamandan tasarruf edebiirsiniz. 12 Watt değerindeki bu ürünler enerji tasarrufu sağlayan ve çevre dostu bir aydınlatma seçeneği olarak tercih edilebilir. Satın alma süreçlerinde kararsızlık yaşıyorsanız tüm bu faktörleri bünyesinde barındıran Vira Elektrik ürünlerini gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Neon Işıklar Hangi Uzunluklarda Mevcuttur?

Her türlü istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek özelliklere sahip olan neon LED ışıklar 3 ve 5 metre uzunluk seçenekleri ile mevcuttur. Bu ürünleri ister ev ve iş yerlerinde isterseniz açık alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şerit şeklinde imal edilen neon LED’ler esnek ve tak çalıştır prensibi ile çalışmaktadır.

Neon LED Renk Seçenekleri Nelerdir?

Neon LED ışık türlerinde amber, sarı, yeşil, kırmızı, mavi, buz mavi, gün ışığı ve beyaz renk seçenekleri bulunmaktadır. Farklı renk seçeneklerini kendi tarz ve stilinize göre tercih edebilirsiniz. Salonda ayrı yatak odasında ayrı renkleri tercih ederek her ortama ve dekorasyona uygun aydınlatma modellerini kullanabilirsiniz.

LED Işıklar Kaç Watt Enerji Üretir?

Farklı renk seçeneklerine sahip olan neon LED ışıklar 12 W değerinde enerji üretmektedir. Son derece parlak ve canlı renklere sahip olan bu ürünler enerji tasarrufu yapar. Bu özelliği sayesinde elektrik faturalarınızı dert etmek zorunda kalmazsınız.
Yükleniyor...