TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Öznur NYAF Kablolar

Öznur NYAF Kablo

Öznur NYAF kabloları, elektrik iletiminde güvenilir ve yüksek kaliteli bir çözüm sunan önde gelen ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünler, çeşitli çaplarda ve renk seçeneklerinde sunulmaktadır. Öznur markasının kabloları, yüksek kaliteli bakır iletkenleriyle bilinir. Dolayısıyla elektrik iletiminde güçlü bir performans sağlar. Ayrıca ürün üzerindeki izolasyon malzemeleri, dış etkenlere karşı dirençli olup uzun ömürlü bir kullanım vadeder. 

Öznur NYAF kabloları; standartlara uygunluk, yangına dayanıklılık ve güvenilir iletim gibi önemli özelliklere odaklanarak elektrik tesisatlarında güvenli ve etkili bir çözüm sunar. Proje gereksinimlerine uygun türlerde sunulan bu kablolar, sektörde güvenilir bir tercih olarak öne çıkar.

Öznur NYAF Kablo Çeşitleri Nelerdir?

Bu listede belirtilen ÖznurNYAF kablo modelleri, değişik modellerde mevcut olan ve farklı projelerde kullanılabilecek çeşitli elektrik kablosu içermektedir. 

 • Öznur 0.75 mm NYAF kablo (kırmızı, sarı-yeşil, kahverengi, mavi, siyah) 100 metre
 • Öznur 1.5 mm NYAF kablo (kahverengi, siyah, kırmızı, mavi) 100 metre
 • Öznur 2.5 mm NYAF kablo (mavi, kırmızı, kahverengi, siyah, gri) 100 metre
 • Öznur 4 mm NYAF kablo (gri, siyah, kahverengi, kırmızı, mavi) 100 metre
 • Öznur 6 mm NYAF kablo (mavi, kırmızı, kahverengi, siyah, gri) 100 metre
 • Öznur 10 mm NYAF kablo (gri, siyah, kahverengi, kırmızı, mavi) 100 metre
 • Öznur 16 mm NYAF kablo (sarı yeşil, siyah)
 • Öznur 25 mm NYAF kablo (siyah, sarı-yeşil)
 • Öznur 35 mm NYAF kablo (siyah, sarı-yeşil)
 • Öznur 50 mm NYAF kablo (siyah, sarı-yeşil)
 • Öznur 70 mm NYAF kablo (sarı-yeşil, siyah)
 • Öznur 95 mm NYAF kablo (sarı-yeşil, siyah)
 • Öznur 120 mm NYAF kablo (sarı-yeşil, siyah)

Öznur NYAF Kablo Fiyatları Nelerdir?

Öznur kablo fiyat listesi zaman içinde değişebilir ve stok durumlarına göre farklılık gösterebilir. En güncel ve doğru fiyat bilgilerini almak için Vira Elektrik kategori sayfamızı inceleyebilir ve fiyat konusunda sizin için en uygun tekliflerden faydalanabilirsiniz. Çünkü Öznur kablo fiyatları; çap, uzunluk, marka ve diğer özelliklere göre farklılık göstermektedir. Bu anlamda projenizin gereksinimlerini değerlendirip alışverişinizi gerçekleştirmeniz önemlidir.

Öznur NYAF Kablo Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Öznur NYAF kablo satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı kriterler bulunmaktadır. İlk etapta projenin özel gereksinimleri belirlenmelidir; hangi çap ve niteliklere ihtiyaç duyulduğu titizlikle değerlendirilmelidir. Kablo, ulusal ve uluslararası elektrik standartlarına uygun olmalıdır. Bu, güvenli ve etkili bir tesisatın anahtarıdır. İletken malzemenin kalitesi de göz önüne alınmalıdır. Bakır, iyi bir iletken olarak tercih edilir. Ayrıca kablo üzerindeki izolasyon malzemesi, dış etkenlere karşı direnci ve elektrik yalıtım özelliklerini belirler. 

Yangına dayanıklılık, özellikle bina içi tesisatlar için kablo seçiminde önemli bir faktördür. Esneklik ve kurulum kolaylığı, dar alanlarda veya karmaşık tesisat düzenlemelerinde kullanılacaksa dikkate alınmalıdır. Kablo çapı ve kapasitesi projenin elektrik gücü ihtiyacına uygun olarak seçilmelidir. NYAF kablo renkleri kodlaması, tesisat üzerinde doğru tanımlama yapmada yardımcı olur. Fiyat ile kalite arasında denge kurarak uygun bir bütçe çerçevesinde kaliteli bir kablo seçimi yapılmalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Topraklama kablosu NYA mı NYAF mı?

NYAF kablolar, esnek ve topraklama amaçlı kullanılabilen kablolardır. Zorlu koşullara dayanıklılıkları ve esnek yapıları sebebiyle topraklama sistemlerinde tercih edilir.

NYAF bakır mı?

NYAF kablolar bakır iletkenlerden oluşur. Bu kabloların bakır iletkenleri, esneklikleri ve yüksek iletkenlik özellikleri nedeniyle tercih edilir.

NYAF kablo hangi renklerde bulunabilir?

NYAF kablolar; sarı-yeşil, siyah, kırmızı, mavi, kahverengi ve gri gibi çeşitli renk seçeneklerine sahiptir.

Yükleniyor...