TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

LED Projektör

LED Projektör Nedir?

LED projektör adı verilen yüksek performanslı aydınlatma cihazları, oldukça güçlü bir ışıklandırma sağlar. Bu tarz cihazların üretiminde kullanılan tekniğe “Light Emitting Diode” yani “Işık Yayan Diyot” adı verilmektedir. LED kısaltması da bu tekniğin adından gelir. LED projektör lamba modelleri enerjiyi verimli kullanmaları, uzun yıllar boyunca sağlam kalabilmeleri ve çevreye zarar vermemeleriyle son derece avantajlı bir kullanım vadeder.
Vira Elektrik’te yer alan ve çeşitli alanlarda farklı amaçlarla kullanılabilen LED projektörler; fiyat performans açısından da oldukça başarılıdır. Bahçe aydınlatmasından sahne dekorlarına, spor salonlarından dış mekanlara kadar birçok farklı mekanda bu cihazlardan yararlanabilirsiniz. Vira Elektrik tüm bu mekanlar için son teknolojiyle üretilen donanımlı projektör cihazlar sunar. Hem evlerinizdeki hem de iş yerlerinizdeki aydınlatma ihtiyaçlarınızda güvenle Vira Elektrik’i tercih edebilirsiniz.

LED Projektör Çeşitleri Nelerdir?

LED projektör cihazları, aydınlatma gücü ve tasarım özelliklerine göre farklı alternatiflere sahiptir. Her ihtiyaca yönelik projektör seçeneğini sayfamızda bulabilirsiniz. Kullanıcıların en çok tercih ettikleri modellerden bazıları şunlardır:
 • 30 Watt, 50 Watt, 100 Watt ve 150 Watt LED Projektör,
 • Çift Gözlü LED Projektör,
 • Beyaz Işıklı LED Projektör,
 • Yeşil Işıklı LED Projektör,
 • Günışığı LED Projektör,
 • Bahçe Projektör,
 • Dış Mekan Projektör.
Yukarıda sıralanan modellerden 150w ve 100w LED projektör seçenekleri, oldukça yüksek performanslı bir aydınlatma gücü sunar. Bu cihazlar; büyük bahçeleri, spor salonlarını ve alışveriş merkezlerini ışıklandırmada kullanılırlar. 50 ve 30 watt LED projektörler ise daha küçük ve minimal alanları etkili bir şekilde aydınlatabilir. Örneğin; ev bahçelerinde, küçük işletmelerde ve reklam panolarında tercih edilebilirler. Dış mekan LED projektör ürünleri ise mesire alanları, kış bahçeleri ve benzeri diğer açık hava alanları için uygundur.
Bunun yanı sıra ışık renklerindeki seçenekler ise aydınlattığınız ortamlarda farklı ambiyanslar oluşturabilmenize olanak sağlar. Ürünleri inceleyerek beklentilerinizi karşılayacak modelleri hemen satın alabilir, kullanmaya başlayabilirsiniz.

LED Projektör Fiyatları Nelerdir?

LED projektör lambalarında çok sayıda alternatif olması fiyat açısından da değişkenliği beraberinde getirir. Böylece kullanıcıların kendi ihtiyaçlarına yanıt veren ürünleri erişilebilir fiyatlarla satın alması mümkün hale gelir. Vira Elektrik olarak bu noktada yüksek kaliteli LED projektör modellerini müşterilerimize bütçe dostu fiyatlarla sunmaktayız. Bu prensibimizdeki ana hedefimiz tüketicilerimizin %100 memnuniyetini sağlamaktır.
LED projektör fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterir. Her bütçe için uygun bir alternatifi ürünlerimiz arasında bulabilir ve satın alabilirsiniz. Projektör lamba fiyatları üzerinde etkili olan kriterler ise şu şekilde sıralanabilir:
 • Projektörlerde kullanılan Watt seviyesi fiyatı etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Cihazın Watt değeri ne kadar yüksekse, fiyatı da o kadar yüksek olacaktır. Bu nedenle 150 ve 100 Watt LED projektör fiyatları diğerlerine oranla daha yüksek fiyatlara sahip olabilir.
 • Cihazların sunduğu niteliklerden birçoğu da fiyatları etkilemektedir. Örneğin; renk ayarlanabilirliği, su geçirmezlik ya da dalgalanma koruması bu özelliklerden bazılarıdır.
 • Uzun ömürlü cihazlar daha yüksek fiyatlara sahip olsalar da uzun vadede ekonomik bir kullanım vadederler.
 • Her ürün gibi LED projektörler de üretici markaya bağlı olarak farklı fiyatlara sahip olabilir.
Vira Elektrik olarak projektör fiyatları söz konusu olduğunda rekabetçi bir yaklaşım benimsemekteyiz. Bu nedenle müşterilerimize daima en iyi fiyat-performans oranını sunuyoruz. Ekonomik çözümler geliştirerek müşterilerimizin aydınlatma ihtiyaçlarını en nitelikli şekilde karşılamaktayız. Eğer kaliteli, güçlü ve ekonomik cihazlara ihtiyaç duyuyorsanız ürünlerimiz arasından gönül rahatlığıyla tercihte bulunabilirsiniz.

LED Projektör Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Yaşadığınız alanları ışıklandıracak, uzun yıllar boyunca sizlere eşlik edecek projektör cihazlar arıyorsanız mutlaka birkaç faktöre dikkat etmelisiniz. Başlangıç olarak cihazı nasıl bir ortamda kullanacağınıza ve kaç Watt gücünde bir ışığa ihtiyacınız olduğuna karar vermelisiniz. Elbette bunlara ek olarak farklı birçok başka kritere de dikkat etmeniz gerekir. Eğer seçim yapmakta zorlanıyorsanız aşağıdaki sorulara yanıt aramayı deneyebilirsiniz.
 • Enerjiyi verimli bir şekilde kullanıyor mu?
 • Çevreye ve doğaya herhangi bir şekilde zarar veriyor mu?
 • Uzun kullanım süresine sahip olacak kadar kaliteli mi?
 • Monte etmesi ve kurulması kolay mı?
 • Fiyat performans açısından başarılı mı?
Almak istediğiniz ürün bu soruların tamamına olumlu yönde cevap verebiliyorsa doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Böylece ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan, uzun süre kullanabileceğiniz ve bütçenize dost olan bir cihaz satın alabilirsiniz. Üstelik sahip olacağınız cihazlar enerji tüketimini minimum seviyede tutarak daha az elektrik yakmanızı da sağlayacaktır. Böylece uzun vadeli düşünerek elektrik faturanızdan da tasarruf edebilirsiniz. Bu özellik aynı zamanda aydınlatma ihtiyaçlarını karşılarken doğaya zarar vermeyeceğiniz anlamına da gelmektedir.
Estetik açıdan zevklerinize hitap edebilecek projektör lambalar da arıyor olabilirsiniz. Eğer sizler için kalite kadar dış görünüş de önemliyse daha farklı alternatiflere yönelebilirsiniz. Örneğin; çift gözlü LED projektörler ya da gün ışığı rengindeki aydınlatmalar mekanlarınıza daha estetik bir görünüm kazandırabilir. Üstelik Vira Elektrik’te bu cihazlar da üstün kalite standartlarını karşılar ve uygun fiyatlarla sizlere sunulur.

Sıkça Sorulan Sorular

LED Projektörler Nerelerde Kullanılır?

LED projektör ürünleri; bahçelerde, otoparklarda, halı sahalarda, sahnelerde ve daha birçok farklı alanda etkili aydınlatma sağlamak için tercih edilmektedir.

LED Projektör Çok Elektrik Yakar mı?

Projektörlerin ne kadar elektrik yakacağı cihazın hangi güçte çalıştığına bağlı olarak değişir. Örneğin; 150W gücünde çalışan bir lamba, 30W gücünde çalışandan daha fazla elektrik yakar.

Projektör Lamba Ömrü Ne Kadar Sürer?

Alınacak cihazın kullanım süresi; kullanım koşullarına göre değişkenlik gösterir. Ayrıca projektör lambanın bileşenleri de önemlidir. Kaliteli maddeden üretilen ve iyi kullanılan bir LED projektör uzun süreler boyunca kullanılabilir.
Yükleniyor...