TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Bahçe Aydınlatma

Bahçe Aydınlatma Ürünleri

Evinizin, işyerinizin veya yazlığınızın bahçeleri, uygun bahçe aydınlatma ürünleriyle çok daha konforlu ve estetik bir hale gelir. Bahçeler, yalnızca dışarıda vakit geçirebileceğiniz açık alanlar değildir. Size ait olan her mekan gibi  özelleştirmeye ve güzelleştirmeye uygundur. 
Bahçelerde gün içerisinde bolca güneşten faydalanmak mümkündür. Ancak akşamları keyfinizden mahrum kalmak zorunda değilsiniz. Aydınlatma; özel günler için etkinliklerde, romantik bir ortam kurmada veya yalnızca konforlu  atmosfer yaratmada büyük rol oynar. Karanlık alan, doğru ışıklandırma ile bambaşka bir etki yaratabilir. Kişisel tercihleriniz ve talepleriniz doğrultusunda kendinize eşsiz ambiyanslar yaratabilirsiniz.
Dilediğiniz gibi bir ortama çeşitli bahçe ışıklandırma materyalleriyle ulaşabilirsiniz. Hayallerinizdeki dekoru elde etmeniz için Vira Elektrik kategorilerimizde en güzel bahçe aydınlatma modelleri sizi bekliyor.

Bahçe Aydınlatma Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Dış mekan aydınlatma kategorisinde yüzlerce farklı ürün çeşidi bulunur.  İyi aydınlatılmış bir bahçede karanlık çöktüğü zaman hala güzel vakit geçirebilirsiniz.  Büyüleyici bahçe partileri, tek başınıza oturup kafa dinleyeceğiniz sakin bir ortam veya yalnızca güzel ışıklara sahip bir alan için dış mekan aydınlatma ürünleri kategorisini inceleyebilirsiniz.

Bahçe Aydınlatma Lambaları 

Bu kategoride bahçe aydınlatma lambası sıklıkla kullanılır. Bahçelere uygun bir şekilde yerleştirdiğiniz lambalar, akşam vakitlerinde de alanın keyifle kullanmanıza yardımcı olur. Mekanın mimari özellikleri, iyi seçilmiş lambalarla öne çıkar. 
Lambaları dilediğiniz konuma koyarak ışığın nasıl bir etkisi olacağını kontrol edebilirsiniz. Eğer monte etmeyecekseniz ilerleyen zamanlarda yer değişikliği yaparak ortamın havasını dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Bu sayede farklı etkinlikler için ayarlamalar yapma şansınız olur.

Bahçe Duvarı Aydınlatma 

Bahçe duvarları aydınlatma, alanı en verimli kullanmak için kusursuz bir fırsattır. Etrafı duvarlarla kaplı alanlar, her ne kadar açık bir mekanda olsa da kısıtlanma hissi yaratır. Özellikle yeterli ışık alamadığı akşam saatlerinde akıllıca yerleştirilmiş bir bahçe lambası, tüm ortamı kurtarır. 
Duvarlardan yansıyan ışık, oldukça büyüleyici bir etki yaratır. Bu ürünlerle güzel ortamlar elde edebilir, konforlu bir bahçeye sahip olabilirsiniz. Bahçe duvarı üstü aydınlatma seçenekleri için Vira Elektrik kategorilerimizi inceleyebilirsiniz. 

Led Bahçe Aydınlatma

Led aydınlatma, bahçelerde en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Enerji verimliliği, canlı bir ışıltı saçarak ortamı yumuşatan led bahçe aydınlatma ürünleri, ortama yeni bir atmosfer katacaktır.  Uzun ömürlü ve maliyet açısından avantajlı bu seçenek, dış mekan tasarımınızı bir üst seviyeye taşır. 

Bahçe Aydınlatma Armatürleri 

Bahçe aydınlatması kategorisinde armatürler önemli bir yere sahiptir. Bahçe aydınlatma armatürleri, doğanın estetiğini zarafetle yönlendirir ve ortaya çok etkileyici sonuçlar çıkar. Kullanım açısından da oldukça kolaydır. 
Çeşitli tasarımlarıyla  farklı zevklere hitap eden armatürler bulmak mümkündür. Eğer bahçenizin dekorundan memnunsanız ve yalnızca buna eşlik edebilecek armatürler arıyorsanız, birçok seçenek mevcuttur. 

Solar Aydınlatma

Solar aydınlatma, bahçe ışıklandırmasında bulunan bir alt kategoridir. Bu tür ürünler, enerjiyi güneşten alır. Genellikle tüm gün ışığa maruz kalan bahçelerde, solar aydınlatma kullanımı oldukça tasarrufludur. Solar güç sayesinde enerji depolayan aydınlatma ürünleri, akşam vakti geldiğinde bir prize bağlanma zorunluluğu olmadan alanı ışıklandırır. Bu sayede elektrik faturasından tasarruf edebilirsiniz.

Bahçe Aydınlatma Ürün Fiyatları Nelerdir?

Fiyatlandırma konusunda, göz önünde bulundurulan birçok farklı nokta bulunur. Bahçe armatürü ve lamba gibi ürünlerin fiyatlarında belirleyici olan detaylar aşağıdaki gibidir:
  • Kullanım ömrü
  • Kalite
  • Materyal
  • Tasarım özellikleri
  • Sertifikalar ve standartlar
Bu özelliklere göre ürünlerin fiyatları değişkenlik gösterir. Kategorilerimizde  bütçenize uygun ürünleri bulabilirsiniz. 

Bahçe Aydınlatma Ürünleri Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Bu kategorideki ürünler satın alınırken, dikkat edilmesi gereken farklı noktalar bulunur. Yaşam alanınızda kullanacağınız ürünler, zevkinize hitap ederken ihtiyaçlarınızı karşılar. Dikkatlice yapılan tercihler, konforunuzu maksimum seviyeye çıkarırken keyifli bir ortam elde etmenize yardımcı olur. 
Dikkat etmeniz gereken ilk nokta, bahçe aydınlatmasından ne beklediğinizi belirlemektir. Bol ışıklı, canlı bir ortam yaratmak veya loş, sakin bir alan elde etmek için seçeceğiniz ürünler birbirinden ayrıdır.
Enerji kullanımı, satın almadan odaklanmanız gereken bir diğer konudur. Aydınlatma ürünlerinin tamamı, belli bir miktar enerjiyle çalışır. Her ürün, birbirinden farklıdır. Enerji konusunda göz önünde bulundurmanız gereken detaylar aşağıdaki gibidir: 
  • Arzu ettiğiniz aydınlatma için ne kadar ışığa ihtiyacınız olduğu ve bunu karşılamak için gerekli ürün miktarı
  • Ürünlerin watt değeri
  • Parlaklık seviyesi
  • Işık ayarları (loşlaştırma veya parlaklık artırma)
  • Kullanım ömrü 
Yukarıdakiler dışında fiyat aralığı da seçimlerde belirleyicidir. Bahçe aydınlatma ürünlerinin fiyatları sahip olduğu özelliklere göre değişiklik göstereceğinden dikkatli düşünmek gerekir. Hem dilediğiniz fiyat bandında hem de arzu ettiğiniz özelliklere sahip ürünleri seçmeniz faydanıza olacaktır. 

Sıkça Sorulan Sorular 

Bahçe Aydınlatma Ürünleri Nelerdir?

Bahçe aydınlatma ürünleri, bahçelerde ışıklandırmayı sağlamak için kullanılan armatürler, lambalar ve diğer ışık sistemleridir. 

Bahçe Aydınlatması Nasıl Olmalı? 

Bahçe aydınlatması, kişisel dekor tercihlerini ve aydınlatma ihtiyacını karşılayabilmelidir. 

Güneş Enerjili Bahçe Aydınlatma Nasıl Çalışır?

Güneş enerjili lambalar ve armatürler, gün içerisinde güneşten aldıkları enerji ile akşamları ışık üretirler. Enerji tasarrufu açısından oldukça faydalıdırlar.
Yükleniyor...