TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR TÜM ÜRÜNLERDE 1 YIL GARANTİ TEKNİK DESTEK VE İADE KOLAYLIĞI TÜM FİYATLAR %20 KDV DAHİL FATURALIDIR
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Philips LED Ampul

Philips LED Ampul 

Işık en önemli ihtiyaçlar arasında yer alır ve bundan dolayı ampuller kullanılır. Farklı birçok ampul çeşidi vardır. Cata, Global LED ampul gibi birçok farklı markanın örneği verilebilir. Kullanıcılar, istek ve ihtiyaçlarına göre ampul türlerine karar verir. Ürün çeşitleri arasında Philips led ampul de dikkat çeken markalardan biridir.
LED ampuller, normal ışıklara göre farklı özelliklere sahiptir. Bu ampul çeşitleri içerisinde diyotlar yer alır. Diyotlar sayesinde elektrik akımı daha kontrollü bir şekilde gerçekleşir.
LED ampullerin sahip olduğu birçok avantaj vardır. Bundan dolayı da günlük hayatta sıklıkla tercih edilir. Siz de Philips LED ampul seçenekleri arasında seçim yapabilirsiniz. Vira Elektrik kategorilerimizi inceleyerek istediğiniz çeşidi bulmanız mümkündür. 

Philips Led Ampul Çeşitleri Nelerdir?

Aydınlatma ürünleri kategorisinde en çok tercih edilenler arasında yer alan Philips LED ampullerin birçok çeşidi vardır. LED ampul modelleri farklı özelliklere sahiptir. Bunlar, ürünlerin performansına ve enerji tüketimlerine etki eder. Dolayısıyla ürün çeşitleri de kullanıcıların ilgilendiği konular arasındadır. Philips LED ampul çeşitlerini şöyle sıralamak mümkündür:
  • Philips E27 LED Ampul: Hem beyaz hem de sarı ışığa sahip bir üründür. E27 duy tipi vardır ve 40W ve 60W olarak kullanılabilir. Birçok kişinin sıklıkla tercih ettiği ampul seçeneklerinden biridir. 
  • Philips Sarı Led Ampul: Farklı ambiyans yarattığından dolayı sarı ışık çok fazla tercih edilir. Özellikle yatak odasında dekorasyona uygun bir sarı ampul tasarımı tamamlayacaktır.
  • Philips Beyaz LED Ampul: Philips LED ampul beyaz ışık, yoğun aydınlatmasından dolayı çalışma alanlarında sıkça kullanılır.
Philips ampul çeşitleri, farklı alanlarda kullanıma uygun olduğu için birçok alanda aydınlatma amacıyla tercih edilir. Vira Elektrik kategorilerimizde siz de kapalı mekanlarınızı aydınlatmak için Philips ürünlerini satın alabilirsiniz.

Philips Led Ampul Fiyatları Nelerdir?

Philips ampul fiyatları, özellikleri ve daha birçok farklı faktöre göre değişir. Ürünlerin enerji tasarrufuna sahip olması fiyatlara etki eder. İstediğiniz tarzda bir ürünün fiyatını görmek için firmamızın kategorilerini inceleyebilirsiniz. 

Philips Led Ampul Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Ampul kategorisi içerisinde Philips ürünlerini alırken bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Panasonic LED ampul çeşitleri tamamen aydınlatma ve tasarruflu olma özelliğine sahiptir. Philips LED ampuller de enerji tasarrufu sağlar ve farklı renklerden oluşur. Dolayısıyla ürünleri satın alırken kullanacağınız alana uygun rengi tercih etmelisiniz. Aynı zamanda göz yormayan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.
Cata LED ampul seçeneklerinde olduğu gibi Philips aydınlatma ürünlerinde de kaynak olarak diyotlar kullanılır. Bu durum da ürünleri satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Philips ampullerin özelliklerine göre seçim yapmanız daha doğru olacaktır.
Doğru LED ampulü seçmek, size birçok yönden avantaj sağlar. Aylık ödenen faturalarda maddi olarak düşüş gözlemleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünler, çevre dostu olarak bilinir. Normal ampullere kıyasla daha az enerji harcamasından dolayı doğaya katkı sunmanız mümkündür. Siz de Philips LED ampul tercih ederek gelecek zamanlarda dünyanın korunması için bir adım atabilirsiniz. 

Philips Led Ampul Özellikleri Nelerdir?

Philips ampul çeşitleri arasında yer alan LED ampuller birçok özelliğe sahiptir. Oldukça ilgi gören Philips lamba çeşitleri arasında olan LED ampullerin nitelikleri aşağıdaki şekilde sıralanabilir:
  • Philips LED ampuller, enerji tasarrufu sağlar.
  • LED ampuller, kontrollü elektrik akımına sahiptir. Böylece kullanıcıların herhangi bir müdahalede bulunmasına gerek kalmadan akım yüksek dirençten düşük dirence kontrollü şekilde geçebilir.
  • Philips LED ampul, düşük bir enerji harcar. Bu da daha az maliyetli olmasında etkilidir.
  • LED ampullerin ışık güçleri, diğerlerine kıyasla daha azdır.
  • Parlak bir ışık verebilme özelliği de Philips LED ampullere aittir.
  • Led ampuller, enerji harcamayı kontrollü bir şekilde ve az maliyetli yapar. Bu durum Philips ampul fiyatları üzerinde de etkilidir.
Tüm bu özellikler, kullanıcıların Philips LED ampul çeşitlerine olan ilgisini arttırmaktadır. Bu durum da LED ampul çeşitlerinin çok daha fazla kullanılması anlamına gelir.  İhtiyaçlarınız doğrultusunda Philips LED ampul seçenekleri arasında seçim yapabilirsiniz. Vira Elektrik kategorilerimiz arasında bu ürünleri kolay şekilde bularak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.  

Sıkça Sorulan Sorular

Philips LED Ampul Ömrü Ne Kadar?

Philips LED ampuller, ömürleri bakımından ilgi gören aydınlatma ürünleri arasındadır. LED ampullerin ömürleri ortalama 35.000 saat olarak bilinir. Ancak bu durum özelliklerine göre değişebilir.

Philips Led Işık mı Daha Çok Yakar Ampul mü?

Normal ampullere kıyasla Philips LED ampuller çok az enerji tüketir. Bu ürünlerin özellikleri %90 oranında daha az enerji üretmelerine rağmen daha çok ışık verebilmeleridir. Böylece yüksek bir enerji tasarrufu sağlayarak faturalarınızın düşmesine etki eder.

Philips Led Ampuller Kaç Watt?

Philips LED ampuller, enerji tasarrufu açısından oldukça önemlidir. Az enerji harcayarak yüksek bir performans sunan bu aydınlatma ürünleri, ortalama 7 ve 13 watt arasındadır. Bu durum, ürünlere ve ampullerin sahip olduğu özelliklere göre değişebilir.
Yükleniyor...